Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Bez względu na rodzaj zabudowy, aby pomyślnie ukończyć wszelkie prace związane z instalacją elektryczną, niezbędne będą wysokiej jakości gniazda, łączniki i inne produkty związane z elektryką. Akcesoria od renomowanych producentów w tej kwestii mogą okazać się niezbędnym elementem, który umożliwi w pełni bezpieczne wykończenie instalacji, a także niezawodną funkcjonalność i nowoczesną estetykę. Bez wątpienia jednymi z takich produktów jest linia Berker 1930!

Od chwili powstania firma Berker zdobyła uznanie i zachwyt użytkowników na całym świecie. Niejednokrotnie seria produktów była okrzyknięta nazwą Berker retro, a wszystko to ze względu na charakterystyczny design inspirowany okresem lat 30, a dokładniej stylem Bauhaus. Seria Berker 1930 to zatem produkty mające w sobie coś naprawdę szczególnego, z dawką nostalgicznego charakteru. Każdy, kto ceni sobie wyjątkowość oraz oryginalność, z pewnością zostanie w pełni usatysfakcjonowany ofertą produktów Berker 1930. Ukłon w stronę stylu retro w połączeniu z nowoczesnym materiałem daje świetny efekt w każdym wnętrzu!

Berker 1930

Berker 1930 – gniazdka o intrygującym wzornictwie

Część serii 1930 została stworzona we współpracy z najbardziej rozpoznawalną marką niemieckiej porcelany, dzięki czemu niektóre z oferowanych produktów zostały stworzone z prawdziwej porcelany Rosenthal, a element centralny może być w białym i czarnym kolorze. Pozostałe gniazdka Berker 1930 zostały wykonane z wytrzymałej i odpornej na uszkodzenia blachy stalowej. Elementy z uziemieniem są również przeznaczone do montażu podtynkowego. Każdy z wariantów to prawdziwe wcielenie ekstrawagancji i prestiżu, a przy tym gniazda ożywiają filozofię Bauhausu. W naszym sklepie dostępna jest również bogata oferta plakietek, którą należy dobrać do konkretnego gniazdka elektrycznego. Estetyczna plakietka pozwoli zabezpieczyć mechanizm i zadbać o walory wizualne instalacji.

Gniazdka w kolorze białym i innych klasycznych barwach pozwalają na zastosowanie gniazdek w każdym wnętrzu z gwarancją udanej aranżacji. Seria Berker 1930 została stworzona z myślą o harmonii z otoczeniem i w myśl zasady „mniej znaczy więcej”. Seria produktów łącząca retro z modernizmem to komfort, na który warto sobie pozwolić!

Berker 1930 – wyłącznik i włącznik najwyższej jakości

Nawiązanie do klasyki to doskonały sposób na to, aby podkreślić naturalne piękno przestrzeni, a Berker 1930 jest idealnym przykładem! Produkty wykończeniowe systemów elektrycznych wyróżniają się na tle konkurencji okrągłym kształtem charakterystycznym dla początków ubiegłego stulecia. Wykorzystanie innowacyjnych technologii w połączeniu z prostą i funkcjonalną formą nie pozwala zignorować potencjału serii Berker 1930. Takie połączenie gwarantuje również trwałe i niezawodne użytkowanie, które sprawdzi się w zróżnicowanych przestrzeniach – zarówno w domu, jak i biurze.

Godne uwagi są wyłączniki pokrętne, które są dostępne także z ramką jednokrotną lub dwukrotną w dowolnym kolorze oraz praktyczną płytę czołową. Wyłączniki i włączniki Berker 1930 wyróżniają się solidnym mechanizmem obrotowym ze świecznikowym układem połączeń.