Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Kategorie

Kategorie produktów

Berker 1930 gniazdo - cena - ELMAR

Berker 1930

Seria Berker 1930 to wyjątkowe produkty mające w sobie coś naprawdę szczególnego. Gniazdka i włączniki Berker z serii 1930 to przede wszystkim ponadczasowa, klasyczna forma kryjąca nietuzinkowe rozwiązania. Każdy, kto ceni sobie wyjątkowość oraz oryginalność, z pewnością zostanie w pełni usatysfakcjonowany ofertą produktów. Cała seria to designerski ukłon w stronę stylistyki retro, która w połączeniu z nowoczesnym materiałem daje świetny efekt w każdym wnętrzu. 

Berker 1930 to najwyższa jakość!

Nawiązanie do klasyki to doskonały sposób na to, aby podkreślić naturalne piękno przestrzeni. Linia wysokiej jakości elementów wykończeniowych systemu elektrycznego  to produkty wyróżniające się okrągłym kształtem, inspirowane estetyką lat 20. i 30. XX w. Powrót do prostych i funkcjonalnych form, a przy tym wykorzystanie innowacyjnych technologii nie pozwala zignorować potencjału serii Berker 1930.Produkty zostały zaprojektowane z uwzględnieniem niemieckiej idei Bauhaus. Oprócz funkcjonalności, istotną częścią jest zorganizowanie przestrzeni w taki sposób, aby kreatywnie oddziaływała na jej użytkowników. Dzięki poszczególnym elementom z serii Berker 1930 wnętrze zdecydowanie zrobi wrażenie, zarówno pod kątem wizualnym, jak i ergonomicznym. 

Seria produktów łącząca retro z modernizmem to komfort, na który warto sobie pozwolić. Jeśli chcesz, aby Twoje wnętrze wyróżniał ponadczasowy design, który zachwyca i inspiruje, sięgnij po niezawodne i oryginalne rozwiązania Berker 1930. Produkty z serii są rekomendowane przez ekspertów z branży elektrycznej. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej hurtowni elektrotechnicznej Elmar

Wszystkie przesyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Koszty przesyłki są stałe, niezależnie od wagi. Przy zamówieniu powyżej 1000 zł, wysyłka gratis.


Przelew Pobranie
22 zł 28 zł

banner