Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Filtruj według

Sterowanie roletami

Centralne sterowanie roletami znacznie ułatwia korzystanie z nich na co dzień. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na całkowitą automatyzację procesu, co pozwala na większą wygodę i oszczędność czasu. Oprócz ogromnej funkcjonalności projektanci zadbali o subtelny i ciekawy wygląd, dzięki czemu urządzenia do sterowania roletami prezentują się doskonale i z łatwością mogą dopasować się do każdej przestrzeni. Ponadto dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach.

Sterowanie roletami - rodzaje paneli

W ofercie posiadamy dwa rodzaje paneli służących do sterowania roletami okiennymi. Pierwszym z nich jest prosty, elegancki przycisk, który umożliwia łatwe przesuwanie w górę i w dół. Osoby, dla których standardowe sterowanie roletami jest niewystarczające, mogą zdecydować się na bardziej zaawansowany panel z wyświetlaczem. Obecność ekranu nie jest jedynie podyktowana względami wizualnymi. Panel sterowania do rolet z tej kategorii posiada znacznie więcej funkcjonalności. Istnieje możliwość zaprogramowania stałych pór przesuwania rolet, a do tego urządzenie ma zaimplementowany program śledzący czasy wschodów i zachodów słońca. Bezpieczeństwo zapewnione jest dzięki obudowie zabezpieczonej przed demontażem i specjalnym programem, który na czas dłuższej nieobecności generuje losowe czasy ruchu rolet. Oprócz paneli, których zadaniem jest sterowanie roletami zewnętrznymi (ale nie tylko), w naszym sklepie dostępne są sterowniki berker, które można dopasować do wybranej obudowy. Funkcją naszych urządzeń może być również sterowanie żaluzjami czy roletami znajdującymi się po wewnętrznej stronie.