Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Kategorie

Kategorie produktów

Filtruj według

Sterowanie roletami okiennymi zewnętrznymi, żaluzjami ⇒ cena

Sterowanie roletami

Centralne sterowanie roletami znacznie ułatwia korzystanie z nich na co dzień. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na całkowitą automatyzację procesu, co pozwala na większą wygodę i oszczędność czasu. Oprócz ogromnej funkcjonalności projektanci zadbali o subtelny i ciekawy wygląd, dzięki czemu urządzenia do sterowania roletami prezentują się doskonale i z łatwością mogą dopasować się do każdej przestrzeni. Ponadto dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach.

Sterowanie roletami - rodzaje paneli

W ofercie posiadamy dwa rodzaje paneli służących do sterowania roletami okiennymi. Pierwszym z nich jest prosty, elegancki przycisk, który umożliwia łatwe przesuwanie w górę i w dół. Osoby, dla których standardowe sterowanie roletami jest niewystarczające, mogą zdecydować się na bardziej zaawansowany panel z wyświetlaczem. Obecność ekranu nie jest jedynie podyktowana względami wizualnymi. Panel sterowania do rolet z tej kategorii posiada znacznie więcej funkcjonalności. Istnieje możliwość zaprogramowania stałych pór przesuwania rolet, a do tego urządzenie ma zaimplementowany program śledzący czasy wschodów i zachodów słońca. Bezpieczeństwo zapewnione jest dzięki obudowie zabezpieczonej przed demontażem i specjalnym programem, który na czas dłuższej nieobecności generuje losowe czasy ruchu rolet. Oprócz paneli, których zadaniem jest sterowanie roletami zewnętrznymi (ale nie tylko), w naszym sklepie dostępne są sterowniki berker, które można dopasować do wybranej obudowy. Funkcją naszych urządzeń może być również sterowanie żaluzjami czy roletami znajdującymi się po wewnętrznej stronie.

Wszystkie przesyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Koszty przesyłki są stałe, niezależnie od wagi. Przy zamówieniu powyżej 1000 zł, wysyłka gratis.


Przelew Pobranie
22 zł 28 zł

banner