Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Kategorie

Kategorie produktów

Gniazdka Elektryczne ABB | Włączniki | Kontakty | Cena | Hurtownia Elm

ABB

ABB to firma z ogromnym doświadczeniem w opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań z dziedziny nowoczesnych technologii. Swoją działalność prowadzi również w szeroko pojętej branży elektrotechnicznej. W ofercie naszej hurtowni posiadamy wszystkie akcesoria, które umożliwiają prawidłowe wykończenie instalacji w domu, budynku użyteczności publicznej czy obiekcie przemysłowym. Różnice w podejściu do wymienionych przestrzeni dotyczą stosowanych materiałów, stylistyki produktów, a także dodatkowych systemów ochronnych.

Podstawowa oferta ABB

Gniazdka i włączniki ABB oraz pozostałe akcesoria dostępne są w trzech podstawowych liniach produktowych – Future linear, Pure oraz Decento. Pierwsza z nich prezentuje sobą klasyczną stylistykę – poszczególne elementy wykonane są z tworzywa sztucznego o wysokiej wytrzymałości, a także posiada kanciaste kształty, z delikatnie zaokrąglonymi rogami. Produkty dostępne są oczywiście w różnych barwach, które można ze sobą komponować, w zależności od potrzeb oraz pomysłu na aranżację danego pomieszczenia.

Oryginalne rozwiązania w łącznikach i gniazdach elektrycznych ABB

Wyjątkową własnością serii Pure jest materiał, z jakiego wykonane zostały poszczególne akcesoria. Do ich produkcji użyto bowiem stali, która charakteryzuje się zwiększoną odpornością, ale także zapewnia o wiele lepsze wrażenia wizualne. Z tego względu kontakty ABB w opisanym wydaniu są chętnie wykorzystywane w budynkach, w których liczy się odpowiednia stylistyka, a także funkcjonalność. Bardzo ciekawą opcję stanowi linia ABB Decento. Elementy wchodzące w jej skład wyróżniają się niestandardowym, okrągłym kształtem oraz stylistyką odwołującą się do wzorców retro. To jednak nie wszystko. Łączniki i gniazdka ABB z opisywanej serii wykonane są z porcelany, a więc materiału o wiele bardziej szlachetnego niż tworzywo sztuczne czy stal. Prezentują się więc doskonale, a oprócz tego posiadają rozwiązania inspirowane tradycją – łączniki mogą występować w wersji z klawiszami, ale posiadamy również w ofercie modele obrotowe.

Sprawdź ofertę i ceny hurtowni Elmar

Zapraszamy do wyboru produktów z powyższego zestawienia. Są to przede wszystkim modułowe akcesoria, dzięki czemu w ramach jednej linii produktowej istnieje możliwość ich dowolnego łączenia. W jednej ramce, w zależności od wyboru jej rodzaju, w łatwy sposób można zainstalować aż do 5 różnych gniazd (elektryczne, antenowe, telefoniczne itd.) czy łączników. Dbamy o atrakcyjne ceny osprzętu ABB oraz dużą dostępność poszczególnych elementów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i dokonania zakupów online z wygodną dostawą pod wskazany adres.

Wszystkie przesyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Koszty przesyłki są stałe, niezależnie od wagi. Przy zamówieniu powyżej 1000 zł, wysyłka gratis.


Przelew Pobranie
22 zł 28 zł

banner