Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

ABB

ABB to firma z ogromnym doświadczeniem w opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań z dziedziny nowoczesnych technologii. Swoją działalność prowadzi również w szeroko pojętej branży elektrotechnicznej. W ofercie naszej hurtowni posiadamy wszystkie akcesoria, które umożliwiają prawidłowe wykończenie instalacji w domu, budynku użyteczności publicznej czy obiekcie przemysłowym. Różnice w podejściu do wymienionych przestrzeni dotyczą stosowanych materiałów, stylistyki produktów, a także dodatkowych systemów ochronnych.

Podstawowa oferta ABB

Gniazdka i włączniki ABB oraz pozostałe akcesoria dostępne są w trzech podstawowych liniach produktowych – Future linear, Pure oraz Decento. Pierwsza z nich prezentuje sobą klasyczną stylistykę – poszczególne elementy wykonane są z tworzywa sztucznego o wysokiej wytrzymałości, a także posiada kanciaste kształty, z delikatnie zaokrąglonymi rogami. Produkty dostępne są oczywiście w różnych barwach, które można ze sobą komponować, w zależności od potrzeb oraz pomysłu na aranżację danego pomieszczenia.

Oryginalne rozwiązania w łącznikach i gniazdach elektrycznych ABB

Wyjątkową własnością serii Pure jest materiał, z jakiego wykonane zostały poszczególne akcesoria. Do ich produkcji użyto bowiem stali, która charakteryzuje się zwiększoną odpornością, ale także zapewnia o wiele lepsze wrażenia wizualne. Z tego względu kontakty ABB w opisanym wydaniu są chętnie wykorzystywane w budynkach, w których liczy się odpowiednia stylistyka, a także funkcjonalność. Bardzo ciekawą opcję stanowi linia ABB Decento. Elementy wchodzące w jej skład wyróżniają się niestandardowym, okrągłym kształtem oraz stylistyką odwołującą się do wzorców retro. To jednak nie wszystko. Łączniki i gniazdka ABB z opisywanej serii wykonane są z porcelany, a więc materiału o wiele bardziej szlachetnego niż tworzywo sztuczne czy stal. Prezentują się więc doskonale, a oprócz tego posiadają rozwiązania inspirowane tradycją – łączniki mogą występować w wersji z klawiszami, ale posiadamy również w ofercie modele obrotowe.

Sprawdź ofertę i ceny hurtowni Elmar

Zapraszamy do wyboru produktów z powyższego zestawienia. Są to przede wszystkim modułowe akcesoria, dzięki czemu w ramach jednej linii produktowej istnieje możliwość ich dowolnego łączenia. W jednej ramce, w zależności od wyboru jej rodzaju, w łatwy sposób można zainstalować aż do 5 różnych gniazd (elektryczne, antenowe, telefoniczne itd.) czy łączników. Dbamy o atrakcyjne ceny osprzętu ABB oraz dużą dostępność poszczególnych elementów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i dokonania zakupów online z wygodną dostawą pod wskazany adres.