Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Regulator temperatury z czujnikiem podpodłogowym

340,54 zł
Brutto

RTP-1G/m/00

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Temperatura panująca w pomieszczeniu to bardzo ważny wyznacznik komfortu znajdujących się w nim osób. Ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku skrajnych temperatur – podczas mrozów chętnie zwiększamy poziom mocy grzejników, tak aby zrównoważyć działanie niekorzystnych warunków. Jak poradzić sobie w przypadku ogrzewania podłogowego? Takie systemy wymuszają montaż specjalnych sterowników, za pomocą których można dokonać stosownych zmian. W niniejszej ofercie przedstawiamy wyjątkowy regulator temperatury z czujnikiem podpodłogowym z serii Ospel As.

Komfort użytkowania to podstawa

Przedstawiane urządzenie stanowi jedno z wygodniejszych rozwiązań termoregulacyjnych. Posiada praktyczne pokrętło ze wskaźnikiem, który pozwala na dokonanie precyzyjnej regulacji. Oprócz tego na panelu znajduje się dodatkowy przycisk funkcyjny, służący do włączania oraz wyłączania całego mechanizmu. Jak widać, nie potrzeba skomplikowanych systemów, aby zapewnić sobie kompleksową kontrolę nad panującą w pokoju temperaturą. Ta zaś określana jest dzięki precyzyjnie działającemu czujnikowi umieszczanemu w instalacji ogrzewania podłogowego.

Zestaw z czujnikiem podpodłogowym

Czujnik to tak naprawdę podstawowy element całego zestawu. Od jego prawidłowego działania zależy bowiem utrzymywanie temperatury w pomieszczeniu na prawidłowym poziomie. Jego charakter wymaga, by znalazł się pod posadzką, razem z elementami składającymi się na system ogrzewania. O jego montażu należy więc pomyśleć już podczas budowy lub remontu. Zasada działania regulatora jest tak naprawdę niezwykle prosta. Czujnik wysyła do panelu informację o wykrytej temperaturze, mechanizm porównuje ją z danymi ustawień użytkownika, a następnie dokonuje stosownych zmian. Oczywiście regulator musi zostać podłączony bezpośrednio do instalacji, aby mógł wpływać na zmiany jej stanu. W tej prostocie jest metoda, a w ostatecznym rozrachunku panel pozwala na bardzo sprawne zmiany i dostosowanie temperatury w pokoju do warunków zewnętrznych oraz własnych preferencji.

Regulator temperatury dla systemów ogrzewania podłogowego Ospel

Regulator temperatury z czujnikiem podpodłogowym Ospel pasuje do akcesoriów, wchodzących w skład serii As. Dzięki temu możesz zamontować gniazda i łączniki w takim samym stylu oraz zastosować uniwersalne ramki, które doskonale pasują do prezentowanego urządzenia. Jeżeli szukasz rozwiązania, które umożliwi Ci wygodną kontrolę nad systemem ogrzewania podłogowego w Twoim domu, a do tego jest łatwy w montażu, możesz bez obaw zdecydować się na regulator marki Ospel. Zachęcamy do wyboru oferty hurtowni Elmar. Zapewniamy bardzo wygodny proces zakupowy oraz szybką i solidną dostawę. Sprawdź również pozostałe produkty z tej serii!

RTP-1G/m/00

3 innych produktów w tej samej kategorii: