Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Kos Vena

W powyższej ofercie przedstawiamy elementy osprzętu elektrycznego polskiego producenta Kos Elektro System. Chodzi o serię Kos Vena, która charakteryzuje się stonowaną stylistyką oraz praktycznym podejściem do stosowanych rozwiązań. Dostępne materiały oraz wybarwienia poszczególnych elementów sprawiają, że całość może pełnić również funkcję estetyczną. Sprawdź, co możemy zaoferować i przekonaj się, dlaczego warto zdecydować się na produkty z powyższego zestawu.

Skład zestawu Kos Vena – gniazdka, włączniki i pozostałe akcesoria

Katalog produktów Kos Vena przedstawiony powyżej zapewnia wszystko to, co niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania domowych instalacji. Posiadamy różnorodne łączniki, które mogą służyć do kontroli oświetlenia, ustawienia rolet, jak również odgrywać rolę przycisku dla dzwonka. Przeglądając powyższe propozycje, możesz znaleźć modele z podświetleniem, które informują o stanie przełącznika, a także wersje schodowe czy krzyżowe. Dostępne są tak naprawdę wszystkie popularne rodzaje łączników, które wykorzystuje się na co dzień w przestrzeniach użytkowych. Zadbaliśmy również o zapewnienie różnorodności w przypadku oferowanych gniazd. Firma Kos dostarcza bardzo ciekawe rozwiązania, które łatwo zainstalować w ramach jednego systemu. Możesz więc wyposażyć swoje wnętrze w gniazda elektryczne, antenowe, komputerowe, a nawet głośnikowe. Przewody audio przeprowadzane w instalacji ściennej to zresztą coraz popularniejszy trend, który wpływa pozytywnie na estetykę – wyeliminowane zostają luźno zwisające kable prowadzące do sprzętu grającego.

Stylistyka proponowanych rozwiązań

Na uwagę zasługuje stylistyka przedstawianych elementów. Łączniki metalowe oraz ramki z tworzywa marki Kos dostępne są w różnych kolorach – od białego, przez kremowy, po aluminium, satynę oraz patynę. Wytrzymałe tworzywo pozwala uzyskać doskonałe właściwości również w kwestii wizualnej. Nie chodzi tu oczywiście o krzykliwe kolory i narzucający się charakter. Akcesoria z opisywanej serii są zaprojektowane w sposób subtelny, a jednak przyciągają uwagę i dopełniają stylizację każdego pomieszczenia, w którym się znajdują. Z tego względu są chętnie stosowane nie tylko w prywatnych domach, ale również w urzędach, punktach usługowych oraz innych placówkach.

Kos Vena – oferta hurtowni Elmar

Gorąco polecamy zainteresowanie się zestawem produktów z linii Vena od Kos. Można mieć pewność, że spełnią one w stu procentach swoją funkcję. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie produkty niezbędne do skompletowania własnej instalacji. Sprawdź dostępne rozwiązania i wybierz coś dla siebie.