Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Ramki Berker R.8 są tak płaskie, że przypominają swoją konstrukcją monetę o nominale 5 zł! Produkty o doskonałym wyglądzie i płaskiej budowie to najnowszy design marki Berker. Żadna inna seria producenta nie oferuje szklanych ramek, tak smukłych, które wyglądałyby na prawie równe ze ścianą. Dodatkowo produkty z serii Berker R.8 można łączyć ze wszystkimi elementami centralnymi linii Berker R.1 i Berker R.3.

Cała seria została stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie elegancję i nowoczesność w swoim najbliższym otoczeniu. Bez względu na to, czy budujesz nowy dom, remontujesz istniejący, czy też po prostu chcesz unowocześnić swoje wnętrza – Berker R.8 spełni wszelkie oczekiwania!

Berker R.8

Berker R.8 – model od cenionej marki

Firma Berker od wielu lat jest cenionym producentem osprzętu elektrycznego. Wszystkie produkty, w tym również z linii Berker R.8 gwarantują najwyższą jakość wykonania. Puszki podtynkowe, ramki i wyłączniki wyróżniają się nie tylko solidną konstrukcją, ale również niezwykle estetycznym designem.

Materiały wykorzystane przez firmę do produkcji elementów z Berker R.8 są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie włączników i gniazdek bez żadnych estetycznych zmian widocznych dla oka. Z kolei innowacyjne szklane ramki, których płaska konstrukcja wynosi zaledwie 3 milimetry, pomogą stworzyć minimalistyczne, ale niezawodne wnętrze.

Berker R.8 – gniazdka

Gniazdka to jedno z podstawowych elementów wyposażenia każdego wnętrza. Są niezbędne zarówno w prywatnych domach, jak i biurach i innych budynkach użyteczności publicznej. Oprócz samej dostępności gniazdek w pomieszczeniach również ważna jest ich estetyka. W naszej ofercie produktów serii Berker R.8 dostępne są stylowe gniazdka, które wyróżnia wysoka jakość wykonania i minimalistyczny, doskonały wygląd. Z kolei szeroki wybór kolorystyczny i zróżnicowane modele produktów zapewnią dopasowanie do każdego rodzaju wnętrza.

Berker R.8 – włączniki i wyłączniki

Berker R.8 wyłączniki i włączniki to seria, która wyróżnia się na tle pozostałego asortymenty. Okrągłe kształty produktów, chociaż nawiązują do stylu retro, mogą zostać wykorzystane w każdym stylu domu. Jest to możliwe dzięki dostępności podstawowych barw, czyli białego i czarnego. Gniazda i ramki w tych kolorach nigdy nie wychodzą z mody, dzięki czemu Twoje wnętrze wciąż będzie zachwycać. Oprócz włączników i wyłączników w naszym sklepie wyposażysz się w takie produkty serii Berker R.8 jak płytki czołowe do gniazd głośnikowych oraz USB, a także płytki czołowe do gniazd antenowych oraz przyłączy.

Berker R.8 – cena warta jakości

Chcąc uzyskać spójną aranżację wnętrza bez konieczności wydawania ogromnej sumy, warto postawić na produkty z linii Berker R.8. Do włączników i gniazdek bez problemu uda Ci się dobrać ramki z odpowiednią liczbą otworów. Chociaż najpopularniejszymi modelami są otwory podwójne, w ofercie naszego sklepu dostępne są również ramki potrójne i poczwórne. Jeśli zależy Ci na zakupie większej ilości produktów Berker R.8 – napisz do nas, aby uzyskać jeszcze niższą, promocyjną cenę!